Рамні самоскиди

Рамні самоскиди

Вантажопідйомність, т 30
Обсяг кузова, м3 20-27
Самоскиди напівпричепи

Самоскиди напівпричепи

Вантажопідйомність, т 40
Обсяг кузова, м3 27-40
Трал

Трал

Вантажопідйомність, т 30
Габарити вантажної площадки, м 13,5х2,6х0,9
Тентований вантажний автомобіль

Тентований вантажний автомобіль

Вантажопідйомність, т 12
Причіп, т 10
Обсяг кузова, м3 60
Обсяг причепа, м3 60

Перевезення негабаритного вантажу - це один з найскладніших видів автомобільних перевезень, що пред'являє особливі вимоги до кожного етапу проведення робіт. Організація подібного заходу вимагає чималих витрат часу, сил і засобів. В Україні існує суворий регламент з Перевезення негабариту, і порушення його може стати причиною штрафу як водія, так і особи, відповідальної за перевезення. Однак доставка великогабаритного вантажу від точки до точки може пройти абсолютно непомітно і не викликати ніяких проблем, якщо ви звернетеся в ТОВ " БІГ Сіті Груп».

Коли може знадобитися доставка негабариту?

Перевезення негабаритних вантажів являє собою переміщення по заздалегідь спланованому маршруту громіздких і великовагових предметів тягачем зі спеціальною платформою. Ця послуга може знадобитися в наступних випадках:

  • послуги перевезення негабаритних вантажів потрібні при будівельних роботах на великих соціальних та індустріальних об'єктах, таких як мости, модульні будівлі, виробничі приміщення, платформи, заводи, гідроелектростанції, теплоелектроцентралі (в цьому секторі використовуються масивні елементи, деталі конструкцій та обладнання);
  • також може вимагатися доставка спецтехніки - як правило, це будівельні та сільськогосподарські машини, а також інша техніка, доставка якої власним ходом нераціональна і нерентабельна;
  • сьогодні приватним особам часто потрібна доставка заздалегідь зібраних зрубів (наприклад, лазні) на особисті ділянки.

Якщо Вам Необхідно перевезти щось з перерахованого вище або подібного йому з пункту А в пункт Б, то швидше за все, це буде вважатися за негабаритні вантажоперевезення. Транспортування важких вантажів може прирівнюватися до негабаритної, якщо маса вантажу перевищує певну межу. Про те, який вантаж вважається негабаритним, можна прочитати нижче.

Параметри негабаритного вантажу

Негабаритним вважається вантаж, маса або розмір якого не відповідають встановленим приписам. За законами ці приписи такі:

  • ширина вантажу-2,6 м;
  • по висоті від поверхні дороги-4 м;
  • по довжині-22 м;
  • фактична маса більше 40 т.

Якщо один з цих параметрів перевищено, то вантаж може вважатися негабаритним. Негабаритні перевезення здійснюються тільки за спеціальними правилами і дозволами. Якщо вантаж, що перевозиться входить в параметри, то Вам буде потрібно доставка великогабаритного вантажу. Вона здійснюється за більш простими правилами. Доставка габаритних вантажів по Україні також здійснюється нашою компанією.

Правила перевезення негабаритного вантажу

Організувати перевезення негабаритного вантажу по території України не маючи належного досвіду, спеціальної техніки і знання всіх тонкощів практично неможливо. На підготовлений автомобіль встановлюються спеціальні знаки, а в нічний час світловідбивачі. Рух організовується по придатних для цього дорогах у супроводі автомобілів прикриття. Дотримується особливий швидкісний і часовий режим, потрібно оформлення спеціальних документів.

Якщо Вам Необхідно перевезти НЕГАБАРИТНИЙ вантаж-оптимальним виходом буде звернутися в спеціалізовану організацію. І ми раді запропонувати свої послуги!

Вартість послуги

Ціни перевезення негабаритних вантажів в Україні сильно варіюють. Вартість перевезення негабаритного вантажу складається з дуже багатьох факторів, тому завжди розраховується індивідуально. Вона залежить від розмірів, форми і маси вантажу, а також шляху і типів автодоріг на маршруті (негабарити можна провозити не скрізь і не в будь-який час). Вартість доставки великих вантажів по Україні стартує з позначки 30гр за кілометр шляху. Отримати конкретну інформацію про вартість послуги для конкретного випадку можна на сторінці «Контакти» нашого сайту. Ми гарантуємо, що наші ціни будуть дешевше, ніж запропонують вам інші перевізники негабаритних вантажів за інших рівних умов.

Про те, як працює «Біг Сіті Груп»

Ми здійснюємо негабаритні перевезення в Дніпрі (Дніпропетровську) і по всій країні, а також надаємо послуги з оренди спецтехніки та будівельного обладнання. Також нами здійснюється перевезення важких вантажів (масою понад 40 тонн).

Все, що Вам слід знати про нашу компанію – з нами зручно, вигідно і безпечно.

  1. Зручно - ми самостійно і без затримок оформляємо всі необхідні дозволи і погоджуємо маршрут.
  2. Вигідно - Ми оптимізуємо всі витрати, ведемо зразковий документообіг, гарантуємо мінімальний транзитний час, а також надаємо відстрочку платежу.
  3. Безпечно - ми надаємо докладний фото-відео звіт, страхуємо вантаж на час шляху, ведемо онлайн-моніторинг.

Якщо вам потрібно перевезення негабаритних вантажів в Дніпрі (Дніпропетровську), а також по всій території України, можете вже зараз звертатися в ТОВ «БІГ Сіті Груп». Ми готові взяти на себе всі ваші проблеми з доставкою негабариту!