Екскаватор Caterpillar 305 Е mini

Екскаватор Caterpillar 305 Е mini

ЕКСПЛУАТАЦІЙНА МАСА, КГ
SDLG LG956F

SDLG LG956F

Обсяг ковша, куб. м. 3,8
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, м 4064
SDLG B877

SDLG B877

Обсяг фронтального ковша, м3 1
Номінальне завантаження, кг 1800
Обсяг екскаваторного ковша, м3 0,18
SDLG G9165

SDLG G9165

Довжина грейдерного відвалу, мм 3962
Опускання відвалу, мм 445
Винос грейдерного відвалу, мм 787
Кут повороту відвалу (передній/задній) 47/5%
Номінальна потужність, кВт 129
RDK 250

RDK 250

Вантажопідйомність, т 25
Довжина стріли, м 12,5-32,5
Масса, т 43
BOBCAT S630

BOBCAT S630

Номінальна вантажопідйомність, кг 1040
Перекидаюче навантаження, кг 2079
Вага (експлуатаційна), кг 3496
Робоча висота, мм 3950
Shantui SL50-W2

Shantui SL50-W2

Обсяг ковша, м3 3
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, мм 3535
Автовишка

Автовишка

Высота 22м
Вантажопідйомність 200 кг
максимальний виліт 10 м

Оренда спецтехніки та обладнання може значно прискорити і спростити проведення будівельних і дорожніх робіт. При цьому повинен виконуватися ряд умов - сама техніка повинна бути якісною і сучасною, її оператори досвідченим і кваліфікованими, а вартість оренди не повинна бути надмірно висока.

Саме на таких умовах пропонується оренда будівельної та спецтехніки компанією «Біг Сіті Груп»

Не встигаєте виконати роботу в строк? Бракує власних сил і засобів? Техніка потрібна для короткострокового використання? У всіх цих випадках саме найм спецтехніки буде вигідніше, ніж її самостійне придбання та обслуговування!

*Під орендою спецтехніки мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Яку спецтехніку ми можемо запропонувати?

Наша компанія надає повний комплекс будівельних і спеціальних машин для вирішення будь-яких завдань:

А також каткигрейдерібульдозериавтовишки і багато іншого. З повним переліком машин можна ознайомитися по вкладці «СПЕЦТЕХНІКА».

Плюси оренди спецтехніки

Перед безпосередніми виробниками будівельних робіт часто постає питання про те, що краще – чи взяти техніку в оренду, або придбати її у власність. Давайте розповімо, які переваги дає оренда спецтехніки та обладнання.

Плюси оренди:

  • Вам не доведеться витрачати кошти на придбання, ремонт, заміну витратних матеріалів, заправку, приміщення для зберігання спецтехніки (а це досить солідний обсяг фінансових коштів);
  • Ви отримуєте доступ до сучасного обладнання, а також можете вибирати його в залежності від типу завдання, що виникає в конкретний момент часу;
  • Вам не треба займатися підбором і навчанням персоналу для управління засобами механізації;
  • У Вас не буде фінансових втрат через простій техніки, так як договір оренди з ТОВ «Біг Сіті Груп» може бути укладений з погодинною оплатою.

Сьогодні все більше компаній, зайнятих у сфері будівництва, починають відкривати для себе ті плюси, які дає Оренда спецтехніки та будівельної техніки, і навіть великі будівельні холдинги тепер вдаються до цієї послуги.

Вартість послуги

Ціни на послуги спецтехніки багато в чому залежать від її типу. Чим могутніше, продуктивніше і сучасніше механізм, тим дорожче буде його оренда, але тим більше роботи він виконає за одиницю часу. Тому, перед тим як замовити техніку в оренду, добре продумайте логістику процесу. Не зайвим буде проконсультуватися у фахівців "БІГ-Сіті Груп". Зробити це можна перейшовши по вкладці «Контакти» нашого сайту.

Прайс оренди спецтехніки в Україні починається з позначки 500 грн/год. Вартість може обговорюватися в залежності від термінів оренди.

Переваги співпраці з ТОВ «Біг Сіті Груп»

Ми надаємо кращі умови на послуги спецтехніки в Дніпрі (Дніпропетровську) і по території країни. У нас ви зможете підібрати техніку, яка підходить під Ваш тип завдання, при цьому вона буде перебувати під управлінням досвідчених фахівців.

Сучасна будівельна та комунальна техніка має високу вартість і вузьку спеціалізацію. Тому наше надання спецтехніки в оренду може стати для Вас дуже вигідною пропозицією. Якщо є короткострокова робота, якщо не встигаєте за термінами, якщо Ваша власна техніка знаходиться в ремонті-звертайтеся в "Біг Сіті Груп", ми обов'язково допоможемо. З нами Оренда спецтехніки в Дніпрі (Дніпропетровську) і у всій Україні-це зручно, вигідно і безпечно!