Фронтальний навантажувач Hyundai HL 660

Фронтальний навантажувач Hyundai HL 660

SDLG LG956F

SDLG LG956F

Обсяг ковша, куб. м. 3,8
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, м 4064
SDLG G9165

SDLG G9165

Довжина грейдерного відвалу, мм 3962
Опускання відвалу, мм 445
Винос грейдерного відвалу, мм 787
Кут повороту відвалу (передній/задній) 47/5%
Номінальна потужність, кВт 129
Shantui SL50-W2

Shantui SL50-W2

Обсяг ковша, м3 3
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, мм 3535
Рамні самоскиди

Рамні самоскиди

Вантажопідйомність, т 30
Обсяг кузова, м3 20-27
Самоскиди напівпричепи

Самоскиди напівпричепи

Вантажопідйомність, т 40
Обсяг кузова, м3 27-40

Будівельні роботи обов'язково призводять до того, що на майданчику накопичується величезна кількість різного сміття – віконні рами, старі двері, бита цегла та шматки штукатурки, різний пакувальний матеріал… Доводиться витрачати час, місце та людські ресурси на те, щоб все це не заважало робочому процесу . Ми можемо швидко позбавити об'єкт переліченого. Завантаження та вивіз будівельного сміття – одна з послуг, що пропонуються компанією ТОВ «Біг Сіті Груп».

Що потрібно для вивезення сміття?

Будівельне сміття – це бита цегла, стара кахельна плитка, шматки бетону, штукатурка, уривки шпалер, старий лінолеум, двері, інші обрізки та залишки будматеріалів. Також до нього відносяться продукти зносу, капітального ремонту, реновації, реставрації, реконструкції споруд. Він має різну щільність і розміри елементів, що додає складності при його утилізації.

Щоб усе це прибрати, ми забезпечуємо:

  • необхідні дозвільні документи, згідно з якими маємо право законно займатися вивезенням будівельного сміття;
  • спеціальні навантажувачі, здатні працювати з великими обсягами сміття на будмайданчику;
  • вантажні самоскиди, на яких здійснюватиметься транспортування.

Також ми можемо допомогти Вам у діалозі зі сховищами або сміттєпереробними заводами щодо подальшої утилізації вивезеного субстрату.

У нашій країні за збирання будівельного сміття відповідає той, хто веде будівельні роботи. Тому рано чи пізно вивезенням відходів, що накопичилися, з об'єкта доводиться займатися кожному виробнику робіт. Тарифи на вивіз будівельного сміття поступово збільшуватимуться (це пов'язано з посиленням екологічних норм), тому не варто відкладати надовго його вивезення.

Схема вивезення сміття

Ви укладаєте договір із нами на вивіз будівельного сміття. Представники ТОВ «Біг Сіті Груп» за допомогою спеціалізованої техніки здійснюють завантаження та транспортування відходів, а також їх вивезення на полігон. Далі ми звітуємо перед клієнтом за виконану роботу. Ціни на вивіз будівельного сміття залежатимуть від його обсягу та розташування. Якщо хочете дізнатися про них докладніше та зробити розрахунок, перейдіть на сторінку «Контакти» для зв'язку з нашими співробітниками.

Завантаження

Вантажні роботи ми здійснюємо за допомогою техніки. Вивезення будівельного сміття з навантажувачами значно заощаджує час і дозволяє не залежати від його маси та габариту. Щоб здійснити збирання та вивезення будівельного сміття використовуються:

  • екскаватори-навантажувачі - універсальні машини, що добре справляються з різними типами субстрату;
  • фронтальні навантажувачі – потужні механізми, що мають об'єм ковша практично в 4м³, за рахунок чого в найкоротший термін справляються з будь-якими обсягами;
  • міні-навантажувачі – це універсальна та компактна техніка з високою прохідністю для роботи в обмежених просторах.

Чи потрібний Вам вивіз будівельного сміття в 20 тонн, в 30, або 50 – з нашими сучасними та потужними навантажувачами це завдання не складе труднощів.

Транспортування

Один з основних напрямків нашої діяльності – це вантажоперевезення: вивезення будівельного сміття ми можемо здійснювати за допомогою рамних самоскидів та самоскидів напівпричепів, а також тралів та тентованих вантажівок. Також як і у випадку з навантажувачами, великий вибір техніки дозволяє підібрати необхідний її тип для найшвидшого та економічного виконання завдання. Якщо Вас цікавить вивіз будівельного сміття в Дніпрі (Дніпропетровську), або інших містах України, можете вже зараз звертатися до ТОВ «Біг Сіті Груп».

Переваги співпраці

ТОВ «Біг Сіті Груп» надає послуги з транспортування різних видів сировини та вантажів на всіх типах автомобільного транспорту, а також надає послуги спецтехніки та будівельного обладнання. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень та надання послуг спецтехніки з 2011 року, тому маємо великий досвід у вирішенні найскладніших завдань у цих сферах.

Треба щось завантажити та відвезти? Звертайтеся, ми будемо раді бачити Вас серед своїх клієнтів!