Рамні самоскиди

Рамні самоскиди

Вантажопідйомність, т 30
Обсяг кузова, м3 20-27
Самоскиди напівпричепи

Самоскиди напівпричепи

Вантажопідйомність, т 40
Обсяг кузова, м3 27-40

Перевезення щебеню та піску – одна з найпопулярніших послуг для забезпечення будівельної галузі. Ці неорганічні сипучі будівельні матеріали виступають і наповнювачами в бетонних та інших будівельних сумішах, і як підкладки під фундаменти, і для різних засипок.

Пісок

Пісок – пухка дрібноуламкова осадова гірська порода (або осад), а також штучний будівельний та декоративний матеріал. Послуги перевезення піску як будівельного матеріалу мають ряд своїх особливостей.

Пісок відноситься до сипких вантажів, перевозиться зазвичай без тари або в мішках великої місткості. Перевезення піску самоскидами є пріоритетним у вантажообігу, оскільки дозволяє транспортувати його від виробника (кар'єр з видобутку) безпосередньо на точку споживання (будмайданчик, завод з виробництва будівельних конструкцій тощо). Навіть великі виробники будівельних матеріалів, де потрібна велика кількість піску, що мають власну систему залізничних під'їзних шляхів для доставки субстрату, частину вантажоперевезення виконують саме самоскидами – це вигідно та зручно.

Щебінь

Щебінь – неорганічний, сипкий матеріал з діаметром фракції від 1 до 10 сантиметрів. Утворюється в умовах при розщепленні (вивітрюванні) великих уламків. Штучно його одержують шляхом дріблення гірських порід. Вартість перевезення щебеню залежить від обсягу та складності шляху.

Щебінь також відноситься до сипких вантажів. Як і транспортні послуги з перевезення піску, послуги з перевезення щебеню мають високу затребуваність. Перевезення щебеню автотранспортом дозволяє постачати його «від дверей до дверей», що робить його практично безальтернативним варіантом у будівельній галузі. Перевезення щебеню самоскидами дозволяє витрачати зайвий час і людські ресурси на розвантаження.

Правила доставки

Транспортування щебеню та піску здійснюється за певними правилами, встановленими Міністерством Транспорту України. Усі вони викладені у зведенні «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні». Відповідальність за виконання послуги перевезення щебеню та піску розподіляється згідно з договором про перевезення вантажів автомобільним транспортом у міському та міжміському сполученні. У цьому ж договорі обумовлюються терміни та ціни перевезення щебеню та піску. Розкажемо, як здійснює доставку сипких будівельних матеріалів компанія ТОВ «Біг Сіті Груп».

Переваги співпраці з ТОВ «Біг Сіті Груп»

Звертаючись до нас, Ви забезпечуєте себе якісними послугами, що відіграють важливу роль у будь-якому будівельному процесі. Вантажоперевезення щебеню та піску забезпечуються рамними самоскидами та самоскидами напівпричепами. Завдяки високоякісній ремонтній базі, автопарк регулярно та вчасно проходить технічне обслуговування – це дозволяє забезпечити безперебійну роботу та оперативне виконання замовлень. Ще одна перевага використовуваної нами сучасної техніки – економічність. Тому ми не завищуємо ціни на послуги перевезення піску та щебеню.

ТОВ «Біг Сіті Груп» надає послуги з транспортування різних видів сировини та вантажів на всіх типах автомобільного транспорту, а також надає послуги спецтехніки та будівельного обладнання. Ми ґрунтуємо свою роботу на наступних принципах:

  • швидко складаємо всі необхідні дозволи та реалізуємо всю логістику робіт;
  • оптимізуємо фінансові витрати, надаючи гарантії якнайшвидшого виконання замовлення (у разі потреби надаємо замовникам відстрочку за платежами);
  • пропонуємо фото/відео звіт, страхуємо вантаж.

 Хочете дізнатися, скільки коштує перевезення щебеню та піску до об'єкта в конкретному випадку? Можете перейти до розділу «Контакти» нашого сайту.

«Біг Сіті Груп» надає найкращі послуги у сфері транспортування вантажів та гарантує оптимальні умови на вантажні перевезення по всій Україні. Чи потрібна Вам доставка щебеню на об'єкт або перевезення високотехнологічного обладнання через територію країни – звертайтеся, ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!