Рамні самоскиди

Рамні самоскиди

Вантажопідйомність, т 30
Обсяг кузова, м3 20-27
Самоскиди напівпричепи

Самоскиди напівпричепи

Вантажопідйомність, т 40
Обсяг кузова, м3 27-40

Доставка сипких матеріалів найчастіше передбачає перевезення піску, щебеню та інших нерудних матеріалів для потреб будівельних, дорожніх і промислових об'єктів. Також сюди належить перевезення низки товарів сільськогосподарської галузі (зерно, комбікорм, добрива). Якщо узагальнити, то до сипучих матеріалів буде відноситися все, що транспортується насипом, без будь-якої тари та упаковки. Автоперевезення сипких вантажів мають свої особливості – тут слід враховувати фізичні властивості вантажу та забезпечити виконання низки правил.

Компанія «Біг Сіті Груп» готова запропонувати свої послуги із перевезення вантажів подібного типу. Ми маємо необхідний автопарк, штат кваліфікованих водіїв, а також необхідний досвід, щоб швидко, якісно та зручно для Вас перевезти необхідний вантаж по Дніпропетровській області, а також за будь-яким маршрутом на території України.

Особливості перевезення сипучого вантажу

Як мовилося раніше, вантажоперевезення сипких вантажів (до них прирівнюється і перевезення навалочних вантажів) мають особливості. Давайте їх перерахуємо:

  • вантаж транспортується з урахуванням його фізичних властивостей на спеціалізованих автомобілях (самоскиди, контейнеровози);
  • перевізником повинна бути забезпечена необхідна герметизація кузова (причепа), щоб уникнути втрат дрібних частинок вантажу під час перевезення;
  • водій, який безпосередньо здійснює транспортування, повинен мати належну кваліфікацію, оскільки деякі види сипучого вантажу відрізняються високою рухливістю.

Вантажоперевезення сипких матеріалів вимагають підвищеної уваги до організації безпеки руху, забезпечення безпеки вантажу, дотримання правил навантаження-розвантаження. Доставка насипних вантажів в Україні регулюється низкою законодавчих актів, таких як «Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», їх порушення може спричинити штраф не лише водія, а й організації, яка здійснює транспортування.

Вартість послуги

Ціни перевезення сипучих вантажів по Україні варіюють в значних межах і залежать від кількості і типу матеріалу, що перевозиться. Найдешевше обходиться вивіз грунту і перевезення кар'єрного піску. Найдорожче-хімічно активних добрив (здатних до самозаймання при порушенні правил транспортування і зберігання).

Ціна перевезення сипучих вантажів стартує з позначки 1000 грн. За годину, але при довгостроковому співробітництві і великих обсягах вона може бути знижена. Для того щоб дізнатися, у скільки обійдеться перевезення сипучих вантажів автомобільним транспортом по необхідному маршруту, ви можете перейти на сторінку "Контакти" і зв'язатися з операторами.

Переваги співпраці з ТОВ «Біг Сіті Груп»

Нашою компанією здійснюється повний спектр послуг у сфері вантажоперевезень та надання різної спецтехніки. «Біг Сіті Груп» проводить не тільки транспортування сипучих вантажів, а й доставку великогабаритних і негабаритних вантажів, вивезення будівельного сміття, перевезення грунту, транспортування будь-яких видів великотоннажної техніки (екскаватори, грейдери, бульдозери) і т. д.

Основна перевага співпраці - у Вас не буде необхідності втручатися в процес. Компанія» Біг Сіті Груп " володіє власним сучасним автопарком і штатом висококваліфікованих водіїв, а також належним досвідом робіт в даному кластері. З нами ① зручно, ②вигідно, ③ безпечно.

  1. Ми без затримок оформляємо всі необхідні дозволи і забезпечуємо всю логістику процесу.
  2. Ми оптимізуємо всі витрати і гарантуємо швидке виконання замовлення, а також надаємо своїм клієнтам відстрочку платежу.
  3. Ми пропонуємо докладний фото-відео звіт, страхуємо вантаж і ведемо онлайн-моніторинг, а в разі необхідності підключаємо автомобілі супроводу.

Сьогодні саме "Біг Сіті Груп" надає кращу пропозицію в сфері транспортування вантажів і гарантує оптимальні умови на вантажні перевезення сипучих вантажів в Дніпрі (Дніпропетровську), а також по всій території країни! Звертайтеся, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!