Фронтальний навантажувач Hyundai HL 660

Фронтальний навантажувач Hyundai HL 660

SDLG LG956F

SDLG LG956F

Обсяг ковша, куб. м. 3,8
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, м 4064
Shantui SL50-W2

Shantui SL50-W2

Обсяг ковша, м3 3
Вантажопідйомність, кг 5000
Висота вивантаження, мм 3535

Завдання фронтального навантажувача-захоплення, навантаження і транспортування різних субстратів, а також виконання землерийних і кар'єрних робіт. Він може наповнювати ківш з будь-яких горизонтальних поверхонь. Основний робочий інструмент-ківш на підйомній стрілі.

Ми пропонуємо оренду навантажувачів різних моделей. Якщо ви не встигаєте за термінами, якщо Ваш власний навантажувач знаходиться в ремонті, якщо взяти в оренду Фронтальний навантажувач вам вигідніше, ніж купувати його і обслуговувати (про це буде розказано нижче), то можете вже зараз переходити в розділ «Контакти» для зв'язку з нашими фахівцями.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Моделі фронтальних навантажувачів

Фронтальні навантажувачі різні за своєю потужністю, вантажопідйомністю, обсягом ковша, висоті підйому стріли, швидкості виконання циклу. У деяких роботах важлива продуктивність машини, в деяких її маневреність і розмір. Якщо ви вирішили замовити Фронтальний навантажувач в Дніпрі (Дніпропетровську), або іншому місті України, ми пропонуємо вибір з трьох варіантів:

  • Фронтальний навантажувач HYUNDAI HL 660-сучасна машина з висотою розвантаження 3.15 метра, об'ємом ковша 3 м3 і відмінним часом циклу 10,6 сек;
  • потужний SDLG LG956L, який належить до класу важкої будівельної техніки, його об'єм ковша 3. 8м3, вантажопідйомність 5000 кг, Висота вивантаження 4064мм;
  • SHANTUI SL50W-2, який являє собою аналог відомого Komatsu WA350-3 і має ті ж характеристики, як і прабатько, відносно невеликі габарити і укорочений робочий цикл в 9,5 секунд.

Якщо вам потрібні більш компактні і легкі машини, зверніть увагу на екскаватори-навантажувачі. Вони можуть виконувати повний комплекс робіт по роботі з грунтом і сипучими матеріалами і відмінно впораються з більшістю виникаючих завдань. Оренда екскаватора фронтального навантажувача також надається нашою компанією.

Але якщо потрібно швидко зробити великий обсяг робіт, то рекомендуємо віддати перевагу послуги фронтального навантажувача без екскаваторного модуля. Вони набагато могутніше, швидше і продуктивніше.

Плюси оренди

Якщо ви берете техніку в оренду, то Вам не треба турбуватися про її обслуговування, платити за пальне, навчати обслуговуючий персонал і платити зарплату оператору, а також турбуватися про місце зберігання. Сьогодні оренда спецтехніки (фронтальний навантажувач) у багатьох випадках є більш вигідною і раціональною, ніж її придбання у власність. Сьогодні цією послугою користуються не тільки приватні особи і невеликі фірми, але і великі корпорації. Головне, щоб орендодавець запропонував вигідні для Вас умови. Саме такі умови і пропонує ТОВ " Біг Сіті Груп».

Вартість послуги

Ціна послуги фронтального навантажувача в Дніпрі (Дніпропетровську), як і по всій Україні, залежить від його моделі. Чим потужніше і продуктивніше техніка, тим дорожче буде вартість оренди, але з нею можна виконати більший обсяг робіт. Також ціна буде залежати від терміну користування технікою. Вартість оренди фронтального навантажувача в Україні починається від 600 грн/год. Ця цифра може стати менше при довгостроковій оренді.

Для того щоб дізнатися вартість оренди у Вашому випадку, можете також перейти в розділ «Контакти». Наші фахівці Вам підберуть оптимальну машину для якнайшвидшого виконання роботи, а також розрахують Вартість послуги.

 Про те, як ми працюємо

Ми є орендодавцем спецтехніки в Дніпрі і по всій Україні. Також нами здійснюються вантажоперевезення. І все, що Вам необхідно знати про нашу компанію – це те, що з нами зручно, вигідно і безпечно.

  • зручно – ми самостійно отримуємо всі необхідні дозволи на роботу спецтехніки, якщо такі потрібні;
  • вигідно – ми оптимізуємо витрати, гарантуємо мінімальний орендний час, і надаємо відстрочку платежу;
  • безпечно – якщо ви замовляєте техніку в "Біг Сіті Груп", можете не сумніватися, вона пройшла всі необхідні перевірки і знаходиться під управлінням досвідчених операторів.

Вам необхідна оренда фронтального навантажувача в Дніпрі (Дніпропетровську), або іншого виду спецтехніки? Можете вже зараз звертатися в " Біг Сіті Груп» - ми пропонуємо найкращі умови оренди і будемо раді бачити Вас в числі своїх клієнтів!