BOBCAT S630

BOBCAT S630

Номінальна вантажопідйомність, кг 1040
Перекидаюче навантаження, кг 2079
Вага (експлуатаційна), кг 3496
Робоча висота, мм 3950
Bobcat S510

Bobcat S510

Номінальна вантажопідйомність, кг 810
Перекидаюче навантаження, кг 1619
Вага (експлуатаційна), кг 2686
Робоча висота 3787

Міні-навантажувач являє собою універсальну і компактну техніку, що володіє високою прохідністю. Він добре показує себе в обмежених просторах: на вузьких вулицях населених пунктів, в парках і садах, в складах і виробничих приміщеннях. Основний інструмент міні-навантажувача-це горизонтальний ківш, яким він може піднімати субстрат з горизонтальної поверхні і піднімати його на значну, незважаючи на свої компактні розміри, висоту.

Взяти в оренду міні навантажувач ви можете в компанії ТОВ «Біг Сіті Груп». Ми на вигідних умовах надаємо в оренду техніку для виконання самих різних робіт у сфері будівництва, ремонту доріг, і комунального господарства. З повним переліком доступних до оренди машин ви можете ознайомитися, якщо перейдете по вкладці «Спецтехніка».

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Які міні-навантажувачі ми пропонуємо?

У нас Вам доступна оренда міні навантажувачів добре відомого у всьому світі бренду – це S510 і S630 американської компанії-виробника Bobcat Company.

BOBCAT S510

Оренда міні навантажувача Bobcat такої моделі буде відмінним рішенням, якщо техніка повинна працювати в обмежених умовах. Машина має наступні характеристики:

 • загальна маса - 2,7 т;
 • вантажопідйомність - 0,81 т;
 • зусилля перекидання - 1,6 т;
 • середня швидкість - 11,8 км / год;
 • висота вивантаження - 3,787 м.

Оренда міні навантажувача цієї моделі дуже вигідна для складних робіт в обмеженому просторі. Він стійкий за рахунок подвійного захисту від перекидання і низького центру ваги, володіє відмінною маневреністю. Самим виробником машина позиціонується як представник високопродуктивної будівельної спецтехніки, здатний оперувати великими вантажами і рухатися на високій швидкості.

BOBCAT S630

Послуги міні навантажувача цієї моделі вам знадобляться, якщо необхідно виконати більш важку роботу. Він має наступні характеристики:

 • маса – 3.496 т;
 • вантажопідйомність - 1,04 т;
 • кліренс - 40,8 см;
 • зусилля перекидання - 1,9 т;
 • швидкість руху - до 20км / год;
 • висота підняття ковша - 3,95 м.

Піднімаючи вантаж вагою в тонну, машина рухається зі швидкістю 11,4 км/год і при цьому маневрує в складних умовах. Якщо вам важливі терміни виконання роботи-саме такий міні навантажувач в оренду стане оптимальним рішенням.

У нас доступна не тільки оренда міні навантажувача в Дніпрі (Дніпропетровську), ми можемо запропонувати екскаватори-навантажувачі і потужні фронтальні навантажувачі, що відносяться вже до важкої будівельної техніки, і пропонуємо свої послуги по всій території України.

Вартість послуги

Ціна оренди міні навантажувача залежить від його моделі, від терміну оренди, в деяких випадках від складності роботи. Вона починається від цінника в 450 грн / год, але при довгостроковій оренді може бути додатково знижена. Якщо ви замовляєте цю послугу в "Біг Сіті Груп", то можете розраховувати на різні бонуси, включаючи відстрочку платежу.

Переваги оренди

Що вигідніше, якщо потрібен міні навантажувач-оренда або його придбання? Якщо ви берете техніку в оренду, то не треба турбуватися про її якісне технічне обслуговування, про ремонт, про заправку, про зарплати водієві і обслуговуючому персоналу. Сьогодні багато хто зрозумів, що якщо немає можливості забезпечувати техніці постійну експлуатацію протягом терміну служби, то її вигідніше брати в оренду. Особливо якщо орендодавець пропонує вигідні умови, а саме такі ми готові Вам запропонувати!

Чому саме «Біг Сіті Груп»?

Ми пропонуємо відмінну сучасну техніку в справному технічному стані, а значить, ви обов'язково вкладетеся в потрібний термін. Управляти машинами, які ви візьмете в оренду, будуть професійні водії з величезним досвідом роботи на самих різних об'єктах. У нас ви можете вибрати саме ту спецтехніку, яка оптимально підходить для виконання конкретного замовлення. Тому, якщо ви шукаєте кращі умови і відповідального орендодавця спецтехніки на послуги міні навантажувача в Дніпрі (Дніпропетровську) або інших містах України, можете переходити по вкладці «Контакти». Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!