SDLG B877

SDLG B877

Обсяг фронтального ковша, м3 1
Номінальне завантаження, кг 1800
Обсяг екскаваторного ковша, м3 0,18
Bobcat B730

Bobcat B730

Обсяг фронтального ковша, м3 1,1
Номінальне завантаження, кг 3500
Обсяг екскаваторного ковша, м3 0,2

Екскаватор-навантажувач являє собою комбіновану інженерну машину, в якій з'єднані можливості екскаватора і фронтального ковшового навантажувача. Цей симбіоз виявився настільки вдалим, що сьогодні екскаватори-навантажувачі застосовуються повсюдно. Особливо вони користуються попитом у будівельній, дорожньо-ремонтній та комунальній галузях.

Якщо Вам необхідно виконати кар'єрні та землерийні роботи, а також перемістити Сипучі матеріали або грунт, то вибір такої машини стане оптимальним рішенням. ТОВ "Біг Сіті Груп" надає послуги екскаватора навантажувача на найвигідніших для Вас умовах.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Можливості екскаватора-навантажувача

Найпопулярнішою будівельною машиною за статистикою є екскаватор. На другому місці знаходиться Фронтальний навантажувач. Об'єднання цих механізмів на одній платформі дозволило отримати універсальний механізм, здатний виконати велику кількість різних робіт.

Фронтальний ківш машини призначений для транспортування вантажів і буксирування різних матеріалів на короткі відстані. За допомогою цього ковша можна збирати субстрат з будь-якої горизонтальної поверхні. Також він дозволяє проводити землерийні роботи на м'яких грунтах.

Ківш екскаватора використовується для розроСКи грунтів і навантаження сипучих матеріалів.

Екскаватор-навантажувач став такий популярний через те, що ті види роботи, які він може виконувати за допомогою двох своїх ковшів, у виробничому процесі часто йдуть один за одним. Ці машини відмінно справляються з планувальними роботами на будмайданчиках та інших об'єктах. Послуга екскаватора навантажувача знадобитися Вам, якщо потрібно виконати відразу комплекс робіт.

У яких випадках слід вибрати екскаватор-навантажувач, а коли екскаватор і фронтальний навантажувач?

ТОВ "Біг Сіті Груп" надає в оренду різну спецтехніку. У нас ви можете отримати послуги навантажувача екскаватора, або взяти в оренду окремо фронтальный навантажувач та екскаватор. Навантажувач-екскаватор підійде для виконання комплексу робіт. Окремо екскаватор і окремо навантажувач знадобляться при розробці великих обсягів, або, навпаки, при виконанні вузькоспеціалізованих робіт. Наприклад, в нашому автопарку є міні екскаватор CATERPILLAR 305 Е MINI, який ідеально підійде для роботи в умовах обмеженого простору.

Коли будівельну техніку вигідно брати в оренду?

Вартість спецтехніки досить висока, тому в ряді випадків її оренда є більш вигідним рішенням, ніж придбання. Сьогодні навіть великі компанії беруть в оренду техніку, так як витрати на технічне обслуговування, заробітну плату оператора, місце для зберігання можуть перевищувати вигоду від експлуатації, якщо техніка використовується нечасто.

Якщо ви не встигаєте виконати роботи в строк, якщо техніка потрібна для короткострокового використання, то саме наші послуги екскаватора навантажувача в Дніпрі (Дніпропетровську), а також в інших містах, стануть оптимальним рішенням!

Вартість послуги

Ціна послуги оренди екскаватора навантажувача залежить від його характеристик. Сучасні і потужні моделі будуть коштувати дорожче. Наприклад, ціна оренди bobcat B730 буде вище, ніж та ж послуга на екскаватор навантажувач МТЗ білоруського виробництва. Але варто враховувати, що bobcat B730 буде працювати набагато швидше, виконає більший обсяг робіт за одиницю часу, впорається з тими завданнями, які не зможе вирішити більш проста машина.

Вартість оренди екскаваторів-навантажувачів в Україні починається з позначки від 600 грн/год. При довгостроковій оренді вартість буде знижуватися. Щоб дізнатися, у скільки обійдеться оренда БоСКет в Дніпрі (Дніпропетровську), або іншому місті країни, ви можете прямо зараз перейти на вкладку «Контакти», щоб зв'язатися з фахівцями ТОВ «Біг Сіті Груп».

Про те, як ми працюємо

Співпраця з нами-це зручно, вигідно і безпечно. І ось чому:

  • зручно – ми швидко оформляємо будь-які необхідні дозволи;
  • вигідно – ми гарантуємо виконання замовлення в найкоротші терміни, а також надаємо своїм клієнтам відстрочку платежу;
  • безпечно – ми пропонуємо сучасну і високоякісну техніку під управлінням висококваліфікованих і досвідчених операторів.

ТОВ "Біг Сіті Груп" пропонує різні послуги: екскаватор навантажувач, автомобільний транспорт для вантажних перевезень по території всієї країни, будівельне обладнання. Якщо є короткострокова робота, якщо ви не встигаєте за термінами, якщо Ваша власна техніка знаходиться в ремонті-звертайтеся в "Біг Сіті Груп", ми обов'язково допоможемо!