МАЗ КС-55727-С-12

МАЗ КС-55727-С-12

Вантажопідйомність максимальна, кг 25000
Максимальний виліт стріли, м 28

Автокран - це кран стрілового типу на автомобільному шасі. Основна його переваги-висока мобільність. На відміну від більшої кількості інших підйомних кранів, Автокрани можуть швидко переміщатися і по об'єкту, і між об'єктами. Сучасні Автокрани володіють великим вильотом стріли і високо вантажопідйомністю. Вони можуть виконувати завдання з підйому вантажів як спільно з баштовими кранами, так і замість них на невеликих будівельних об'єктах.

Якщо вам потрібні послуги автокрана в Дніпрі (Дніпропетровську) або інших містах країни, можете звертатися в компанію «Біг Сіті Груп». Ми надаємо послуги оренди спецтехніки і вже більше 10 років успішно співпрацюємо з будівельними, дорожньо-ремонтними та комунальними службами. Якщо вам потрібні послуги крана, можете вже зараз переходити на вкладку "Контакти", щоб зв'язатися з нашими фахівцями.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Можливості автокрана

Оренда крана в Дніпрі (Дніпропетровську) найчастіше використовується будівельними компаніями в мало - і середньоповерховому будівництві, а також приватними замовниками під час доставки будівельних матеріалів на майданчик. Ми пропонуємо Вам використовувати автокран МАЗ КС-55727-С-12, з вильотом стріли 28 метрів і вантажопідйомністю 25 тонн. Він оптимально підходить для виконання вантажно-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт.

Додаткові характеристики:

  • максимальна висота підйому-27.1 м;
  • висота підйому при максимальному вильоті – 19.6 м;
  • Максимальний виліт - 3.0 м.

Його можна експлуатувати в температурному коридорі від -35°С до + 40°С і вітрі до 14 м/с.у гідрообладнанні платформи використовуються комплектуючі від провідних світових виробників, тому цей автомобільний кран відрізняється високою продуктивністю роботи. Оренда автокрана цієї моделі допоможе вам здати об'єкт в строк, виручить, якщо Ваш автокран знаходиться в ремонті.

Як вже говорили, головна перевага цього автокрана-мобільність. Послуги крана в Дніпрі (Дніпропетровську) можуть вимагатися в різних місцях – центр міста, приватний сектор, район, область. Автокран може своїм ходом швидко дістатися до об'єкта і швидко виконати необхідний Вам обсяг робіт. Ще одна його перевага-відносно малі габарити і достатня прохідність. Кран на автомобільному шасі зможе прибути практично в будь-яку точку, де необхідні його послуги.

В яких випадках оренда автокрана вигідна?

У будівельній галузі послуги крана потрібні постійно. Ця машина буває потрібна одночасно на декількох об'єктах, тому навіть великі будівельні компанії, що мають в своєму автопарку не один підйомний кран, вдаються до послуг оренди спецтехніки, і беруть її в довгострокову оренду за зниженою вартістю

Короткостроковою орендою автокрана вигідно користуватися при індивідуальному будівництві приватного житла. Кран потрібно при підйомі плит перекриття, вивантаженні на об'єкт цегли, тротуарної плитки та інших будівельних матеріалів.

Вартість послуги

Ціна оренди автокрана в Дніпрі буде залежати від її тривалості. Оренда з погодинною оплатою зазвичай починається з позначки 500 грн/год, але при довгостроковому наймі ця цифра буде додатково знижуватися.

Щоб точно дізнатися вартість послуг автокрана для вашого об'єкта, перейдіть у вкладку "Контакти" для зв'язку з нашими фахівцями.

Переваги співпраці з ТОВ «Біг Сіті Груп»

Наша компанія надає комплекс якісних послуг у сферах вантажоперевезень, оренди спецтехніки та будівельного обладнання. Завдяки сучасній ремонтній базі, наша техніка регулярно і вчасно проходить технічне обслуговування, що дозволяє забезпечити її безперебійну роботу навіть в складних умовах. Також ми володіємо штатом висококваліфікованих водіїв і операторів спецтехніки з великим досвідом робіт в даній сфері.

Співпрацювати з нами – це зручно, вигідно і безпечно:

  1. зручно - ми професійно забезпечуємо всю логістику процесу.
  2. вигідно - ми виконуємо замовлення максимально швидко і надаємо відстрочку платежу.
  3. безпечно - ми пропонуємо докладні фото-відео звіти, вся техніка проходить необхідний контроль і сертифікацію – а оператори мають належний рівень професіоналізму і необхідну кваліфікацію.

Вам потрібно найняти кран в Дніпропетровську або іншому місті України? Звертайтеся, ми будемо раді бачити Вас в числі наших улюблених клієнтів.