RDK 250

RDK 250

Вантажопідйомність, т 25
Довжина стріли, м 12,5-32,5
Масса, т 43

Гусеничний кран являє собою кран стрілового типу на гусеничному ходу. Переміщення на такому екрані між об'єктами буде скрутним і нерентабельним, але переміщатися по території ділянки будівництва така машина може до будь-якої точки. Це є її перевагою перед баштовими і мостовими кранами.

ТОВ "БІГ Сіті Груп" пропонує кран РДК в оренду на вигідних для орендаря умовах. Також у нас ви можете найняти і іншу спецтехніку, наприклад, автокрани. Наші машини можуть бути використані як великими будівельними організаціями, так і замовниками, зайнятими індивідуальним будівництвом.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Характеристики гусеничного крана РДК

Монтажний кран моделі TAKRAF RDK - 250 C вантажопідйомністю 25 тонн працює на дизель-електричному приводі, але може функціонувати і від зовнішньої мережі змінного струму з напругою 380. З його допомогою можна монтувати збірні залізобетонні та металеві конструкції, технологічне обладнання, дорожні споруди. Його довжина стріли становить 12,5-32,5 метра. Максимальна висота підйому вантажу становить 27 метрів. Виліт стріли - від 4,75 до 24,5 м.

Який кран вибрати, гусеничний, або колісний?

Якщо Вас цікавить оренда гусеничного крана в Дніпрі (Дніпропетровську), ви повинні розуміти, якими перевагами він володіє перед машиною на колісному ходу. Тим більше, представлені у нас машини мають рівну Вантажопідйомність (2500 кг).

Ось чому крани на гусеничному ходу часто використовують на будмайданчиках

  • гусеничний кран має підвищену прохідність і може пересуватися по складному рельєфу;
  • гусеничному крану не потрібно временя, щоб підготуватися до роботи (в автокрані необхідно кожен раз висувати опори перед початком роботи);
  • гусеничний кран має більший радіус охоплення з однієї точки, і велику висоту підйому вантажу.

Найголовніший мінус гусеничного автокрана-швидкість його пересування. На об'єкт його необхідно довозити на Тралі як негабаритний вантаж, і проводити всю необхідну процедуру оформлення.

Але якщо Вас зацікавила оренда гусеничних кранів в нашій компанії, то можемо сказати, що доставку машини на Ваш об'єкт ми беремо на себе. Також ми самостійно оформляємо всі дозволи для пересування негабаритного вантажу по дорогах загального користування.

Так гусеничний, або колісний?

Якщо робота короткострокова-то вибирайте кран на автомобільному шасі. Якщо техніці доведеться працювати кілька днів, то оренда крана на гусеничному ходу буде найправильнішим рішенням. Цією послугою зазвичай користуються будівельні та промислові компанії.

Переваги оренди техніки в ТОВ «БІГ Сіті Груп»

Як вже говорилося, якщо Вас цікавить оренда, гусеничний кран на ваш будмайданчик ми доставимо самостійно, також візьмемо на себе всі супутні витрати. Вам не доведеться оплачувати пальне, проводити технічне обслуговування, платити зарплату оператору і обслуговуючому персоналу. Більш того, ми готові надати відстрочку платежу за наймання спецтехніки.

У зв'язку з тим, що орендар не несе додаткових витрат, оренда крана РДК часто буває більш вигідна, ніж його придбання, навіть для великої компанії. Якщо у Вас немає впевненості в тому, що зможете забезпечити цю машину щоденною роботою, то замовити гусеничний кран в Дніпрі (Дніпропетровську) у "біг Сіті Груп" стане кращим рішенням, ніж його придбання у власність.

Вартість послуги

Оренда гусеничного крана-Ціна цієї послуги може коливатися в широких межах. Багато в чому це відбувається тому, що машина важка і малорухлива. А значить, на вартість будуть впливати термін роботи і місце розташування об'єкта роботи. Вартість погодинної оренди починається з позначки 300 грн/год. Але ми готові скоротити цю цифру в разі довгострокової оренди.

Для того щоб дізнатися, у скільки конкретно обійдеться оренда РДК, ви можете перейти по вкладці "Контакти" для зв'язку з нашими менеджерами.

Підсумок

Якщо вам на майданчик необхідний гусеничний кран, оренда його надається нашою компанією. Якщо ви не можете визначитися, яку машину вибрати і як вибудувати всю логістику процесу, то перейдіть за вищевказаною посиланням для зв'язку з фахівцями. Ми обов'язково вам допоможемо, а згодом будемо раді бачити в числі наших клієнтів!