Автовишка

Автовишка

Высота 22м
Вантажопідйомність 200 кг
максимальний виліт 10 м

Автовишка являє собою автомобіль, оснащений підйомною платформою для переміщення робітників у вертикальній площині. Він може використовуватися практично у всіх сферах – ремонт ліній електропередач, ремонт будівель і споруд, роботи з озеленення (обпилювання крон дерев). Основний робочий інструмент машини-обладнаний люлькою колінчастий або телескопічний підйомник з поворотною стрілою, обладнаний люлькою.

Якщо вас цікавить оренда автовишки* в Дніпрі (Дніпропетровську), або будь-якому іншому місті України, ми можемо запропонувати свої послуги з надання спецтехніки в найм. Компанія ТОВ "БІГ СІТІ Груп" працює в сфері надання послуг спецтехніки з 2011 року, і за цей час зарекомендувала себе як надійний і якісний орендодавець сучасної спецтехніки, будівельного обладнання, організатор вантажоперевезень.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Можливості і технічні характеристики автовишки

У нас ви можете найняти вишку, що представляє собою підйомник ВС-22 на базі автомобіля ЗІЛ. Конструкція не нова, зате безвідмовна, надійна, і перевірена часом. Підйомник ВС - 22 володіє двома інтуїтивно зрозумілими пультами управління (один знаходиться в колисці, другий контролюється водієм і розташований на поворотній платформі). Він володіє гідними навіть для сьогоднішнього часу характеристиками:

  • висота підйому-22м;
  • вантажопідйомність люльки-250 кг;
  • Максимальний виліт стріли – 10м;

Автопідйомник має велику зону обслуговування - його кут повороту стріли дорівнює 360°. Щоб люлька сильно не кренилася під час проведення робіт, використовується спеціальний ланцюговий механізм орієнтації. Підйом на найбільшу висоту становить 3 хвилини.

Як уже згадувалося, послуги автовишки в Дніпрі (Дніпропетровську) потрібні в самих різних галузях. Однією з переваг підйомника ВС - 22 є те, що він може не тільки піднімати люльку, але і опускати її вниз, на глибину до 5 метрів. Це активно використовується при роботі з обслуговування комунікацій, що залягають на великій глибині для зручного і безпечного спуску робітників в траншеї. Також оренда вишки може знадобитися при обслуговуванні рекламних щитів і конструкцій, для монтажу звукового обладнання при проведенні вуличних концертів і громадських заходів, і т. д.

Оренда, або придбання?

Що вигідніше, замовлення вишки, або її придбання у власність? Підйомники такого типу користуються стійким попитом через те, що затребувані в багатьох галузях. Тому їх вартість не можна назвати низькою. Якщо ви не використовуєте автовишку хоча б один-два рази на тиждень – її придбання вже буде нерентабельно. А якщо врахувати витрати на техобслуговування і ремонти, зарплату персоналу і витрати на пальне, то виявиться, що кілька сотень разів замовити автовишку в Дніпрі (Дніпропетровську) вийде дешевше, ніж придбати найдешевший варіант на вторинному ринку.

Вартість послуги оренди

Ціна за прокат Автовишки буде залежати від часу оренди і місця розташування об'єкта. В середньому по Україні послуги вишки починаються з позначки 500 грн/год. Щоб дізнатися, в яку суму обійдеться виконання конкретного замовлення, ви можете перейти по вкладці «Контакти» для зв'язку з нашими фахівцями.

Які переваги дає співпраця з "ТОВ "БІГ Сіті Груп"?

Завдяки великому досвіду і лояльній ціновій політиці, бути орендарем техніки в «Біг Сіті Груп» – це зручно, вигідно і безпечно.

  • зручно - ми завжди йдемо назустріч клієнту;
  • вигідно - ми оптимізуємо витрати і забезпечуємо найменший час виконання замовлення;
  • безпечно - ми регулярно і вчасно проводимо технічне обслуговування всієї техніки, що знаходиться в парку, а її оператори володіють величезним досвідом і практичними знаннями.
  • Якщо вам необхідні послуги автовишки в Дніпрі (Дніпропетровську), а також якщо потрібні послуги іншого виду спецтехніки, то можете вже зараз звертатися в «Біг Сіті Груп» - ми пропонуємо найкращі умови оренди і будемо раді бачити Вас в числі своїх клієнтів!