SDLG G9165

SDLG G9165

Довжина грейдерного відвалу, мм 3962
Опускання відвалу, мм 445
Винос грейдерного відвалу, мм 787
Кут повороту відвалу (передній/задній) 47/5%
Номінальна потужність, кВт 129

Грейдер являє собою самохідну машину, використовувану для планування і профілювання грунту, снігових мас, або сипучих будматеріалів. Його основний робочий інструмент-відвал з ножем, який здатний рухатися в двох площинах завдяки приводів. Грейдери використовуються в будівельній галузі, в обслуговуванні і ремонті автодоріг, в сільському господарстві, комунальних службах. За допомогою грейдера можна провести точне планування поверхні на великій площі.

ТОВ "Біг Сіті Груп" пропонує послуги грейдера, а також іншої спецтехніки, в оренду. У нас ви можете на вигідних для себе умовах не тільки найняти грейдер, а й орендувати інші зразки сучасних будівельних і комунальних машин. Ця техніка здатна впоратися з більшістю завдань, які стоять перед будівельними організаціями, комунальними та дорожніми службами.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Можливості грейдера

Основу парку спецтехніки» Біг Сіті Груп " в цьому кластері становить грейдер SDLG* G9165. Він має колісну схему 1х2х3 і експлуатаційну масу 15010 кг, що дозволяє віднести його до важких грейдерів, здатним справлятися з грунтами різної щільності. Якщо вам потрібна оренда автогрейдера в Дніпрі (Дніпропетровську), то зверніть увагу саме на цю машину.

* SDLG – китайська корпорація, сьогодні один з провідних виробників будівельної техніки та гірничодобувного обладнання в світі. З 2006 року є дочірньою компанією VOLVO (шведам належить 70% акцій SDLG). Це дозволяє SDLG забезпечувати рівень якості на конкурентному рівні з американськими та японськими компаніями.

Якщо ви вирішите замовити грейдер цієї моделі, можемо сказати, що основними його перевагами є:

  • можливість планування важких глинистих ґрунтів завдяки потужності;
  • можливість виконання безлічі операцій за короткий проміжок часу;
  • висока точність вирівнювання.

Взяти такий грейдер в оренду буде хорошим рішенням для тих, у кого стоять завдання з розпушування і переміщення грунту, вирівнювання схилів, укосів, облаштування узбіч. Машина застосовується в дорожньому будівництві, в розробці корисних копалин, будівництві промислових об'єктів і міських будівель, в утриманні і прибиранні злітних смуг аеропортів.

Чому оренда грейдера – це вигідно?

Вартість нового грейдера такого класу і рівня становить понад сто тисяч доларів, а купувати подібну техніку на вторинному ринку досить ризиковано. Додайте сюди витрати на технічне обслуговування, переміщення між об'єктами, паливо, зарплату водіїв і обслуговуючого персоналу, витрати на приміщення для зберігання. Якщо провести точні розрахунки, то новий грейдер почне виправдовувати своє придбання тільки через кілька років безперебійної служби.

Тому оренда грейдера в Дніпрі (Дніпропетровську), як і в інших містах, в більшості випадків є для комерційних організацій більш вигідним варіантом, ніж придбання.

Вартість послуги

Ціна послуги автогрейдера буде більшою мірою залежати від її терміну. Нижня відмітка становить близько 850 грн/год, але варто розуміти, що довгострокова оренда грейдера буде обходитися дешевше.

Щоб дізнатися вартість оренди автогрейдера на конкретному об'єкті, ви можете перейти на сторінку нашого сайту «Контакти» для зв'язку зі співробітниками, і уточнити всі деталі. Тут можемо сказати, що оренда на грейдер, яку пропонує наша компанія, приємно здивує Вас своєю вартістю і Умовами.

Про те, як ми працюємо

ТОВ «Біг Сіті Груп» займається наданням послуг оренди спецтехніки та будівельного обладнання, а також вантажоперевезеннями з 2011 року. Ми позиціонуємо себе як зручну, вигідну і безпечну для орендарів компанію, з великим вибором послуг*.

* Для прикладу, в нашому кластері спецтехніки ви знайдете 11 типів різних машин, за допомогою яких можна вирішувати завдання в цілому ряді галузей.

Якщо вам потрібно орендувати грейдер в Дніпрі (Дніпропетровську), або іншому місті, то можете звертатися в «Біг Сіті Груп». Ми пропонуємо відстрочку платежу, великий вибір сучасної техніки, і будемо завжди раді бачити Вас в числі наших клієнтів!