Екскаватор Caterpillar 305 Е mini

Екскаватор Caterpillar 305 Е mini

ЕКСПЛУАТАЦІЙНА МАСА, КГ
CAT M312

CAT M312

Експлуатаційна маса, кг 14700
Виліт, мм 8890
Максимальний об'єм ковша, м3 0,86
Максимальна глубина копанія, мм 5620

Екскаватор за статистикою є однією з найбільш використовуваних в будівництві машин. Планувальні роботи, влаштування котлованів під фундаменти, прокладка підземних комунікацій, благоустрій території, навантаження сипучих матеріалів – всі ці роботи виконуються з його допомогою. Екскаватори цілий рік використовуються в будівельних, автодорожніх і комунальних організаціях.

Якщо вам необхідні послуги екскаватора, ви можете замовити екскаватор в оренду в компанії ТОВ «Біг Сіті Груп». Крім цього ми реалізуємо транспортні послуги, пов'язані з перевезенням сипучих матеріалів, вивезення будівельного сміття, перевезення великогабаритних (і негабаритних) вантажів і техніки, також надаємо послуги з оренди спецтехніки по всій території України.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Технічні можливості екскаватора, типи машин

Основне призначення екскаватора-це розроСКа грунту. Також він може використовуватися при знесенні і демонтажі конструкцій, працювати на гірничих вироСКах і в кар'єрах. Щоб забезпечити максимальну продуктивність, машина повинна відповідати виконуваній роботі. Якщо вас цікавить оренда екскаватора в Дніпрі (Дніпропетровську), ми пропонуємо 3 типи таких машин:

  • міні-екскаватор CATERPILLAR 305 Е MINI, що ідеально підходить для роботи в обмеженому просторі і прокладки лінійних комунікацій (підземні електрокабелі, газопроводи, водопровід і каналізація) для приватних замовників;
  • потужний CAT M312, з об'ємом ковша 0,86 м3 і глибиною копання 5620 мм-оренда такого екскаватора стане відмінним рішенням, якщо вам необхідна потужна машина для великих обсягів вироблення;
  • два екскаватора-навантажувача SDLG B877 і BOBCAT B730, які відмінно впораються з комплексом планувальних робіт.

Саме можливість вибору машини, що ідеально підходить під необхідний вид діяльності вигідно відрізняє її оренду від придбання у власність.

Коли спецтехніку вигідно брати в оренду

Що краще, замовлення екскаватора, або його придбання? Вартість сучасних будівельних машин висока. При цьому вони володіють вузькою спеціалізацією, вимагають якісного технічного обслуговування, приміщення для стоянки і кваліфікованих операторів, яким необхідно платити відповідну зарплату. Сьогоднішні реалії такі, що придбання спецтехніки у власність рентабельно, тільки якщо ви можете забезпечити її постійною роботою протягом більшої частини терміну служби. У всіх інших випадках саме Оренда спецтехніки є більш вигідним і продуманим рішенням. Тим більше, якщо орендодавець пропонує відмінні умови. А саме на таких умовах ми пропонуємо орендувати екскаватор в Дніпрі (Дніпропетровську) та інших містах України.

Вартість послуги

Ціна на найм екскаватора буде залежати від типу машини і від тривалості терміну оренди. Чим потужніше машина, тим дорожче обійдеться її оренда, але і тим більший обсяг робіт вона виконає. Замовити екскаватор в оренду ви можете за мінімальною вартістю 320 грн/год. При довгостроковій оренді ціна зменшиться. При високій складності робіт-зросте.

Щоб підібрати оптимальний варіант на послуги екскаватора в Дніпрі (Дніпропетровську), рекомендуємо перейти по вкладці «Контакти». Наші фахівці підберуть для Вас оптимальну машину* і швидко розрахують вартість, за якою ви зможете взяти екскаватор в оренду, як в Дніпрі, так і в інших містах України.

*У деяких роботах Екскаватор за своєю продуктивністю поступається землерийної машині (траншейна машина ТМК-2), яку також можна взяти в оренду в ТОВ «Біг Сіті Груп».

 

Якщо ви не встигаєте за термінами, якщо у Вас не вистачає машин, щоб виконати необхідний обсяг робіт, якщо ви все розрахували і зрозуміли, що купувати спецтехніку для вирішення конкретного завдання не настільки вигідно, як брати її в оренду, то взяти екскаватор на прокат в нашій компанії – це хороший вибір!

У "Біг Сіті Груп" ми пропонуємо високорівневі машини, що перекривають своїми характеристиками всі ніші будівельної, комунальної та дорожньо-ремонтної галузі, а співпрацювати з нами зручно, безпечно і вигідно. Якщо вам необхідні послуги екскаватора в Дніпропетровську або інших містах України, то звертайтеся, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!