Shantui SD23

Shantui SD23

Обсяг призми волочіння, м3 7,8
Експлуатаційна маса, кг 24600
Потужність, кВт 169

Бульдозер являє собою землерийну самохідну машину, що складається з тягача з винесеним з ходової частини криволінійним відвалом. Незважаючи на досить простий пристрій, бульдозер використовується в багатьох роботах і різних галузях. У його завдання входить пошарове копання котлованів, планувальні роботи і переміщення грунту або іншого субстрату (щебеню, вугілля, піску) на невеликі відстані (до 200 метрів). Бульдозери активно використовуються в будівництві, при ремонті автодоріг, в кар'єрах, на комунальних роботах.

Компанія ТОВ "БІГ Сіті Груп" пропонує послуги бульдозера в Дніпрі (Дніпропетровську) та інших містах країни. Якщо вам необхідний цей вид важкої будівельної техніки, можете вже зараз перейти в розділ "Контакти", ми будемо раді Вам допомогти!

Технічні можливості сучасного бульдозера

Основною машиною нашого парку спецтехніки в цьому класі є важкий гусеничний бульдозер SHANTUI SD23. Він являє собою сучасну, потужну, високопродуктивну машину, і являє собою аналог відомого японського важкого бульдозера Комацу D85A-21.

Оренда бульдозера гусеничного моделі SHANTUI SD23 буде хорошим рішенням, так як у нього є наступні технічні переваги:

  • бульдозер може працювати на крутих схилах, так як володіє високорівневою системою захисту від перекидання-це стане в нагоді, якщо Вам необхідно замовити бульдозер для роботи в котловані зі складним рельєфом;
  • у нього збільшена площа гусеничної стрічки, а значить, низький тиСК на грунт-якщо Вам потрібно провести роботи на об'єкті зі слабонесущим грунтом, найняти бульдозер в такому виконанні буде правильним рішенням;
  • машина може забезпечити максимальне заглиблення в 0.54 м, і глибину риття 0.74 м, ківш має ширину 3725мм і висоту 1395мм – завдяки таким можливостям, бульдозер забезпечує кращий рівень продуктивності в своєму класі.

Якщо вам необхідна оренда бульдозера в Дніпрі (Дніпропетровську), зверніть увагу саме на цю машину. Вона здатна в найкоротші терміни виконати весь необхідний комплекс робіт на об'єкті, а це скорочує терміни оренди і економить ваші фінансові кошти.

*Під орендою мається на увазі надання послуг нашою компанією (ми не передаємо у тимчасове володіння та користування транспортні засоби, а виконуємо роботи самотужки та коштами за обумовлену вартість).

Коли вигідна оренда?

У сьогоднішніх умовах купувати нову спецтехніку вигідно тільки в тому випадку, якщо вона буде використовуватися регулярно. У всіх інших випадках оренда такої спецтехніки як бульдозер буде кращим рішенням. У цьому варіанті ви економите на пальному, на технічному обслуговуванні, на зарплатах бульдозеристу і обслуговуючому персоналу, на місці для зберігання техніки.

Оренда гусеничного бульдозера сьогодні використовується навіть великими будівельними компаніями, які мають в автопарку власні машини подібного класу. Це допомагає вивести на об'єкт більше одиниць спецтехніки для скорочення термінів роботи, а також використовується для заміни одиниць, що знаходяться в ремонті.

Вартість послуги

На вартість оренди бульдозера може впливати ряд факторів, таких як термін, віддаленість об'єкта, вид виконуваних робіт. Якщо брати важкий бульдозер: Ціна за годину роботи по Україні починається з позначки в 1000 грн/год. Вартість може знизитися, якщо орендарю необхідний прокат бульдозера на тривалий термін (наприклад, для сезонної роботи в кар'єрі).

Переваги співпраці з ТОВ «Біг Сіті Груп»

Ми працюємо на ринку вантажоперевезень, надання послуг спецтехніки та будівельного обладнання з 2011 року, і зарекомендували себе як зручний і вигідний орендодавець, строго виконуючий всі діючі норми і правила законодавства.

Завдяки сучасній ремонтній базі, наша техніка регулярно проходить технічне обслуговування, що дозволяє забезпечити її безперебійну роботу навіть при виконанні складних замовлень. Ми постійно розширюємо і оновлюємо власний парк техніки сучасними новинками, щоб наші клієнти могли вибирати зразки машин, оптимально підходять під необхідні умови*

*Якщо взяти в оренду бульдозер ви не можете, так як він не підходить для вирішення ваших завдань через свої габарити, у нас можна взяти в оренду фронтальні навантажувачі, або екскаватори-навантажувачі, які також здатні проводити розроСКу грунту, але є більш компактними машинами.

Якщо вас цікавить саме оренда трактора бульдозера на вигідних умовах і з можливим наданням відстрочки платежу, можете переходити на вкладку «Контакти» для зв'язку з нашими фахівцями. Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!